1985'den beri

KURUMSAL

Daima yeniye, daima ileriye ...

1985 yılında kurulan HASAT Makina Ltd. Şti., "Başarıyı yakalamaktan daha önemli olan, başarıyı korumaktır" ilkesini benimseyerek 30 aşkın süredir sanayi, inşaat, makina, endüstri tarım sektörlerinde hizmet vermektedir.

Pompa, sayaç sistemleri, arıtma istasyonlarının projelendirilmesi, mekanik tesisat proje&uygulamaları, sulama sistemleri proje&uygulanması, teknik destek, malzeme satışı, taahhüt, satış, servis, yedek parça ve danışmanlık hizmetleriyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Temel faaliyetlerimiz alanlarımız; 

Pompa/Hidrofor Sistemleri, Dalgıç Pompalar, Yangın Pompaları, Paslanmaz Pompalar, Asit Pompaları, Vizkoz Sıvı Pompaları, Gıda Pompaları, Yüksek Debili Pompalar, Akışkanlar için Özel Çözümler, Sayaçlar ve Sayaç sistemleri, Vanalar ve Vana sistemleri, Jeneratör güç tespiti ve montajı, İnşaatın her aşaması için gereken PVC, PE, PPRC, Galvaniz, Drenaj, Sondaj boruları ve fittingsleri, Mekanik Tesisat, Yangın Tesisatı, Peyzaj Sulama Sistemleri ve Tarımsal Sulama Sistemlerinin kurulumu, Zemin Etüt ve Su Sondajı işleri.

Bünyemizdeki markalar

Pompa;

Standart Pompa, Xylem Lowara, İmpo, Yıldız Pompa 
Not: Gerekli durumlarda alternatif seçeneklerde sunmaktayız. 

Sayaç;
Elektromed; 

Boru ve yedek parça; 
Ege Yıldız, Poelsan, Pimtaş, Doğuş, Hunter, Rainbird, Tega ve Konsan 

Grup şirketlerimiz; 
ARG Endüstriyel Makinalar Ltd. Şti. 
2007 yılında kurulan şirketimiz; istif makinaları, forkliftler, platformlar, jeneratörler, iş makinalarının satış, kiralama, yedek parça ve servis desteği sağlıyor.
Servitek Mühendislik Ltd. Şti.

2012 yılında kurulan bu şirketimiz Hasat Makina müşterilerimize teknik servis hizmeti vermektedir. 

Hasat Makina olarak; proje aşamasından başlayıp, kurulum, işletme ve bakım aşamalarında da gerekli alt yapıya sahibiz. 30 yılı aşkın süredir elde ettiğimiz deneyimi müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.